O mnie

Witam serdecznie na moim blogu historycznym.

Nazywam się Andrzej Braun i pasjonuję się od lat historią, w szczególności historią regionalną i osobiście bliską. Proszę wybaczyć, jeśli w moim materiale znajdą się nieścisłości i braki, nie jestem z wykształcenia historykiem.

Cieszę się z każdego komentarza, lub wskazówki dotyczących moich artykułów.

Dziękuję i pozdrawiam.

Andrzej Braun

Kontakt mailowy: borowa1914@interia.pl

© 2014-2016 Copyright Blog "Historia nieznana". Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

9 komentarzy:

 1. Panie Andrzeju.Jeżeli zdobędzie Pan materiały dotyczące dworu modrzewiowego -szkoły w Będkowie, proszę o pokazanie na swojej stronie.Była uczennica tej szkoły Barbara.

  OdpowiedzUsuń
 2. super inicjatywa ten blog- to jest prawdziwa Polska

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jarku! Wspaniała historia! Moi rodzice pochodzą z Brójec. Mama uczęszczała do szkoły w Woli Rakowej. Gratuluję pomysłu i czekam na dalsze publikacje. Pozdrawiam. Anna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie sądziłem, że znajdę tak ciekawą stronę o moich okolicach. Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, dziękuję za miłe słowa, piszę o różnych sprawach i okolicach. Może coś bliżej, o jakie okolice chodzi?

   Usuń
 5. Ocalił Pan od zniszczenia cenne rodzinne pamiątki rodziny Bolesława Włodarczyk. Pańska pasja jest niezwykle inspirująca i godna promocji w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jestem wdzięcznym beneficjentem Pańskich dociekań.Będziemy w kontakcie . Bolesław Głębowicz wnuk

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie. Dopiero odkryłam pańskiego bloga. Jestem pełna podziwu pasji z jaką Pan go prowadzi. Mam nadzieję, że dzięki niej dowiem się czegoś o moich przodkach zamieszkałych w Bukowcu oraz o historii okolicznych miejscowości. Życzę powodzenia w dalszym odkrywaniu tajemnic przeszłości!

  OdpowiedzUsuń
 7. I kto by pomyslał ze po tylu latach ponownie zobacze rodzina Grzybczynskich. Jestem synem Stefani Grzybczynskiej siostry Mieczysława

  OdpowiedzUsuń